Trenéři

Jana Petráňová - předsedkyně oddílu

S atletikou začala na základní škole s rozšířenou výukou sportu, její disciplíny byly 800m a 1500m. Postupně přidala orientační běh a stala se aktivní závodnicí. Na FTVS UK prohloubila vědomosti o trénování dětí a mládeže. Má licenci trenéra atletické přípravky. Dlouhodobě se věnuje dětem na cvičení od útlého věku. Sama je stále aktivní sportovkyní a vede k tomu i celou svojí rodinu.

Telefon: 602796208

Klára Hlaváčková

Sport je pro ni velkým koníčkem. Osobně se rekreačně věnuje především kolu, orientačnímu běhu, lyžím (sjezdovky i běžky), pilates, beachvolejbalu, ping-pongu a badmintonu a ke sportu vede i své děti. Je držitelkou trenérské licence atletické přípravky a mladšího žactva, před MD/RD vedla aerobik pro děti i dospělé.

 

Telefon: 732643567

Věra Korbelová

Rodačka z Horních Počernic. Ve svých 8 letech zde začala chodit na atletiku, později trénovala a závodila za USK Praha. Hlavní disciplínou byly sprinty a skok do dálky. Od svých 20 let působila jako trenérka atletiky v Horních Počernicích. Je držitelka trenérské licence atletiky 3. třídy. Z dalších sportů se aktivně věnuje volejbalu a závodně lyžuje.

 

Telefon: 604486802

Jája Brenkusová

Od narození žije v Horních Počernicích. Sport je odmalička její velký koníček. Hraje volejbal za Horní Počernice, ženy B. Je kvalifikovaná cvičitelka aqua-aerobiku, trenérka atletické přípravky a trenérka žactva. Ráda jezdí na kole, na běžkách, na SNB, běhá, plave, bruslí, hraje tenis, beach volejbal, ping-pong, badminton... Vše jen rekreačně, zato s chutí.

 

Telefon: 776757478

Regina Kalendová

Od malička se zajímala o sport, ale nakonec to v deseti letech vyhrála atletika. Vystudovala sportovní gymnázium zaměřené na atletiku a dlouhodobě se věnuje práci s předškolními dětmi. Má licenci trenéra atletické přípravky, kurz první pomoci a kurzy sportovní a klasické masáže.

 

Telefon: 724022012

Hanka Neubauerová

Je absolventkou FTVS UK Praha, obor trenérství 1. třídy a trenér dětí a mládeže se specializací na golf.  Této profesi se věnuje již 15 let. Od dětství aktivně sportuje, hraje golf a dříve závodně lyžovala. Ke sportu vede i své dvě děti, obě se mimochodem zapojily aktivně k atletice.  Má licenci trenér atletiky pro mládež.

 

Telefon: 607243035

Michaela Vodová

S atletikou začala v 10 ti letech v klubu SK Spartak Praha 4 a její specializací byly sprinty a trojskok. Během mateřské dovolené absolvovala kurz cvičitele jógy a stala se cvičitelkou v TJ Sokol Satalice. Současně si udělala trenérskou licenci atletické přípravky a rozhodla se pomáhat s tréninkem i v našem oddílu, a to díky i svým dětem, které jsou u nás členy. Kromě atletiky cvičí jógu, jezdí na kole a na lyžích.

Telefon: 720426981

Verča Moudrá

Mezi její největšími koníčky patří sport a práce s dětmi. Deset let se věnovala triatlonu za oddíl při TJ Sokol Horní Počernice, kde spolupracuje i s dalšími organizacemi, které se věnují práci s dětmi a mládeží (Salesiánské hnutí mládeže, skautský oddíl-vedoucí světlušek). Atletiku pro náš oddíl vede od školního roku 15/16. Stále studuje na 3.LF (obor Všeobecné lékařství).

 

Telefon: 723641293

Lenka Kočí

Sport ji celý život baví a naplňuje. Od dětství hrála házenou a stále aktivně sportuje zejména na lyžích a na kole. Vystudovala VŠTVS Palestra. Dlouho se věnuje práci s dětmi v pohybových kurzech pro rodiče s dětmi.

 

 

Telefon: 777620696

Tereza Hyánková

Mezi její četné koníčky patří tanec, sport a práce s dětmi. V dětství se věnovala podivuhodné kombinaci pohybu - baletu a zároveň v turistickém oddíle hrála lakros, intercross, baseball a svou školu reprezentovala ve skoku do dálky a v běhu na 800m. V poslední době jsou jejímu srdci ze sportů nejbližší jóga, plavání a šachy. Na vysoké škole během prázdnin pravidelně pracovala jako dobrovolnice v Moldávii, kde učila děti krajanů češtinu. 

Telefon: 775132117

Pavla Bejčková

S atletikou začala v 10letech, závodila za TJ Běchovice. 7 let je trenérkou atletiky, posledních 5 let působí zde v Horních Počernicích. Je držitelka trenérské licence atletiky 3. třídy a instruktorka pilates. K jejím koníčkům patří práce, která je kreativní, sport a kurzy týkající se těla, tejpování, Dornova metoda, práce s energií. Její motto: "nikdy neříkej nikdy".

 

 

Telefon: 777308437

Táňa Kmentová

S atletikou začala na základní škole, disciplíny byly běh na 60m a 100m, později štafeta a skok do dálky. Za starší žáky a mladší dorost pak závodně jezdila silniční cyklistiku za TJ Sokol Březiny (severní Morava). Momentálně se věnuje sportu rekreačně, převážně s dětmi (atletika, turistika, cyklistika, plavání, sjíždění řek, lezení na stěny, brusle, atd.). Od roku 2015/16 trénuje atletickou přípravku fotbalistů SC Xaverov ročník 2009. Má licenci trenérky atletické přípravky. Sport, zvířata a práce s dětmi je to, co jí hodně baví.

Telefon: 602307794