Trenérky

Předsedkyně oddílu

Jana Petráňová

S atletikou začala na základní škole s rozšířenou výukou sportu, její disciplíny byly 800m a 1500m. Postupně přidala orientační běh a stala se aktivní závodnicí. Na FTVS UK prohloubila vědomosti o trénování dětí a mládeže. Má licenci trenéra atletické přípravky. Dlouhodobě se věnuje dětem na cvičení od útlého věku. Sama je stále aktivní sportovkyní a vede k tomu i celou svojí rodinu.

Telefon: 602796208

Hlavní trenérky

Klára Hlaváčková

Sport je pro ni velkým koníčkem. Osobně se rekreačně věnuje především kolu, orientačnímu běhu, lyžím (sjezdovky i běžky), pilates, beachvolejbalu, ping-pongu a badmintonu a ke sportu vede i své děti. Je držitelkou trenérské licence atletické přípravky a mladšího žactva, před MD/RD vedla aerobik pro děti i dospělé.

 

Telefon: 732643567

Věra Korbelová

Rodačka z Horních Počernic. Ve svých 8 letech zde začala chodit na atletiku, později trénovala a závodila za USK Praha. Hlavní disciplínou byly sprinty a skok do dálky. Od svých 20 let působila jako trenérka atletiky v Horních Počernicích. Je držitelka trenérské licence atletiky 3. třídy. Z dalších sportů se aktivně věnuje volejbalu a závodně lyžuje.

 

Telefon: 604486802

Michaela Vodová

S atletikou začala v 10 ti letech v klubu SK Spartak Praha 4 a její specializací byly sprinty a trojskok. Během mateřské dovolené absolvovala kurz cvičitele jógy a stala se cvičitelkou v TJ Sokol Satalice. Současně si udělala trenérskou licenci atletické přípravky a rozhodla se pomáhat s tréninkem i v našem oddílu, a to díky i svým dětem, které jsou u nás členy. Kromě atletiky cvičí jógu, jezdí na kole a na lyžích.

Telefon: 720426981

Táňa Kmentová

S atletikou začala na základní škole, disciplíny byly běh na 60m a 100m, později štafeta a skok do dálky. Za starší žáky a mladší dorost pak závodně jezdila silniční cyklistiku za TJ Sokol Březiny (severní Morava). Momentálně se věnuje sportu rekreačně, převážně s dětmi (atletika, turistika, cyklistika, plavání, sjíždění řek, lezení na stěny, brusle, atd.). 

 

Telefon: 602307794

Bára Laláková

Od dětství byla hodně živé dítě. Vystřídala mnoho sportů a kolem 15 roku života zakotvila u atletiky. Nejoblíbenější disciplíny byly skok daleký, skok do výšky, hod kriketovým míčem a běh 800m a 1500m.  Nakonec vyhrál skok do výšky, kde měla tu čest reprezentovat ČR od dorostenecké  až po seniorskou kategorii. Po ukončení vrcholového sportu vedla kondiční tréninky pro veřejnost  a spolupracovala s tenisovou školou v Horních Počernicích. Ráda by své zkušenosti předala formou hry mladým atletům. Absolvovala kurzy trenér fitness, flowin, TRX, základy jógy, vnímej své tělo. Nejvíce jí zaujala klouzací deska (flowin), na které jde procvičit celé tělo a děti na ní rádi blbnou :)

Telefon: 603 847 039

Regina Kalendová-Vokurková

Od malička se zajímala o sport, ale nakonec to v deseti letech vyhrála atletika. Vystudovala sportovní gymnázium zaměřené na atletiku a dlouhodobě se věnuje práci s předškolními dětmi. Má licenci trenéra atletické přípravky, kurz první pomoci a kurzy sportovní a klasické masáže.

 

Telefon: 724022012

Jana Víchová

Sport ji baví již od dětství, kdy se věnovala atletice, převážně rychlostnímu běhu na krátké vzdálenosti. V průběhu dospívání vyměnila běh za závodní veslování. Nyní se aktivně věnuje hraní softballu, vysokohorské turistice, power józe a ráda si chodí zaběhat do přírody.

 

 

Telefon: 725500424

 

Jája Brenkusová

Od narození žije v Horních Počernicích. Sport je odmalička její velký koníček. Hraje volejbal za Horní Počernice, ženy B. Je kvalifikovaná cvičitelka aqua-aerobiku, trenérka atletické přípravky a trenérka žactva. Ráda jezdí na kole, na běžkách, na SNB, běhá, plave, bruslí, hraje tenis, beach volejbal, ping-pong, badminton... Vše jen rekreačně, zato s chutí.

 

Tel: 776757478

Lenka Kočí

Sport ji celý život baví a naplňuje. Od dětství hrála házenou a stále aktivně sportuje zejména na lyžích a na kole. Vystudovala VŠTVS Palestra. Dlouho se věnuje práci s dětmi v pohybových kurzech pro rodiče s dětmi.

 

 

Tel: 777620696

Pomocné trenérky:

Petra Havlová

Narodila se v jižních Čechách, má VŠ v oboru urgentní medicína. Své tři děti vede ke sportu již od malička. Sama začala se sportem na ZŠ. Několik ročníků po sobě vyhrála školní závody ve skoku vysokém, posléze reprezentovala školu v přespolních bězích i sprintech. Později přidala k běhům i vysokohorské expedice v Alpách, Vysokých Tatrách, v albánských, makedonských i gruzínských horách a mj. vylezla nejvyšší horu Ruska, Elbrus 5734mnm. Hory zůstaly její obrovskou láskou dodnes, i když s dětmi už je opatrnější. Přesto společně prochodili Krkonoše, Jizerky a učí je i základy lezení na umělé stěně. Také ráda lyžuje, jezdí na bruslích a na kole.

Hanka Neubauerová

Je absolventkou FTVS UK Praha, obor trenérství 1. třídy a trenér dětí a mládeže se specializací na golf.  Této profesi se věnuje již 15 let. Od dětství aktivně sportuje, hraje golf a dříve závodně lyžovala. Ke sportu vede i své dvě děti, obě se mimochodem zapojily aktivně k atletice.  Má licenci trenér atletiky pro mládež.

 

 

Verunka Ficková

Od mala dělala bojové sporty, nejprve judo, poté aikido. Často reprezentovala svou školu v přespolním běhu, sprintech a skoku do dálky. Věnuje se aktivně lukostřelbě. Podílí se na vedení skautského oddílu a chodu letního i zimního tábora. Z toho vyplívá, že velmi ráda tráví čas s dětmi všeho věku. Kromě všeho navštěvuje kurzy znakového jazyka a také má v oblibě zimní sporty - běžky a zejména snowboard.